В Університеті відбувся майстер-клас члена Правління Асоціації випускників, начальника Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Анатолія Григоровича Косолапова

15-11-2012, 18:11

На початку зустрічі проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш привітав присутніх і зазначив, що завдяки створенню Асоціації випускників є можливість організовувати спілкування та зустрічі зі знаними випускниками. Сьогоднішній гість А.Г.Косолапов − дуже цікава людина: за фахом − юрист (випускник Університету 1997 р.), має три вищі освіти, кандидат економічних наук, заслужений юрист України, народний депутат Верховної Ради II скликання, колишній голова Державної податкової адміністрації в Одеській області.

А.Г.Косолапов розповів студентам про головні події свого життя, посади, які обіймав, особливості та умови роботи в Антимонопольному комітеті України, зробив аналіз законодавчих актів, які використовуються в роботі, навів приклади рішень зі свого досвіду, і провів аналіз практики правозастосовної діяльності в Російський Федерації.

Він також розповів про вимоги до майбутніх працівників і до моральних якостей, якими повинен володіти працівник Антимонопольному комітету.

Наприкінці зустрічі Анатолій Григорович відповів на чисельні питання студентів та побажав успіхів у навчанні.