В Університеті відбувся другий у поточному навчальному році День відкритих дверей

18-02-2017, 14:56

Захід проходив за активної участі студентського самоврядування та Ліги студентів.

Абітурієнти та їх батьки отримали змогу поспілкуватися з керівництвом Університету, інститутів/факультетів, кафедр, міжнародного відділу, представниками приймальної комісії, Малого Університету, а також ознайомитися з Правилами прийому на 2017 навчальний рік.

День відкритих дверей розпочався ярмарком-презентацією інститутів/факультетів та показом відеофільмів про Університет, після цього – загальна зустріч з першим проректором Ю.П.Битяком, проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашем, відповідальним секретарем приймальної комісії Ю.А.Пономаренком, директорами інститутів та деканами факультетів.

Зі вступним словом до присутніх звернувся перший проректор Ю.П.Битяк: «Ми раді, що ви знайшли час і завітали до провідного юридичного вишу, найбільш відомої в Україні юридичної школи, яка має понад 200-річну історію. Ми продемонструємо наші можливості, а також розповімо про минуле, сьогодення та майбутні плани Університету». Юрій Прокопович ознайомив з історією створення, структурою Університету, організацією навчального процесу, досягненнями вишу, а також розповів про умови для навчання, проживання, дозвілля та побажав успіхів під час вступу і у майбутньому навчанні.

Проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш зупинився на міжнародних зв’язках вишу, його партнерах, участі в нових проектах. Юрій Григорович підкреслив, що, навчаючись в Університеті, можна отримати якісну освіту європейського зразка. Активна співпраця Університету з іноземними вишами дозволяє студентам стати учасниками міжнародних стажувань та грантових програм, завдяки чому з’являються чудові шанси досягти кар’єрного успіху не лише в Україні, але й закордоном. Під час виступу проректор презентував новий навчально-бібліотечний комплекс (10-поверхову споруду загальною площею 16620,3 кв.м). Наукова бібліотека є однією з найбільших серед університетських бібліотек міста. Бібліотечний ресурсний центр розраховано на 4 мільйони книг (колекція книг в даний час налічує понад 1,5 млн).

Відповідальний секретар приймальної комісії Ю.А.Пономаренко ознайомив присутніх з особливостями прийому 2017 року та відповів на численні запитання.

Під час зустрічей з деканами, співробітниками та студентами абітурієнти мали можливість ознайомитися з історією та життям кожного окремого інституту/факультету, дізнатися про особливості освітнього процесу.

Також проведено лекції-екскурсії навчальними корпусами та гуртожитками Університету (ознайомлення з аудиторним фондом, закладами харчування, спортивно-оздоровчими комплексами, культурно-просвітницьким центром, науково-технічною базою та побутово-житловими умовами студентів).