В Університеті відбувся День донора

21-05-2012, 15:43

Захід пройшов за ініціативою профкому студентів та студентського самоврядування.

54 студента безкоштовно здали кров. Було зібрано понад 21 л донорської крові.

Основним завданням проведення Дня донора є створення ширшого усвідомлення важливості добровільної дії і заохочення більшої кількості людей регулярно здавати кров.

Донорство – благородна і почесна місія, яка дозволяє зберегти життя хворим на важкі хронічні захворювання, потерпілим від опіків, аварій та катастроф. Воно також символізує безкорисливу ідею допомоги іншим людям.

Ця процедура тренує організм, посилаючи сигнал до самооновлення. Стимуляція кровотворення приводить до поліпшення емоційного стану людини. Регулярна здача крові – це профілактика захворювань серцево-судинної системи і хвороб, пов’язаних із накопиченням шкідливих речовин – атеросклероз, подагра, порушення функції печінки.