В Університеті відбувся випуск юристів вечірнього та заочних факультетів

10-02-2017, 17:39

У заході взяли участь: ректор В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, декан вечірнього факультету О.В.Лисодєд, декан заочного факультету № 1 Ю.А.Пономаренко, декан заочного факультету № 2 І.В.Процюк.

Церемонія вручення дипломів розпочалася з вітального слова ректора Університету В.Я.Тація, який поздоровив випускників з цією знаменною подією в їх житті та побажав знайти гідне застосування отриманим за роки навчання у виші академічним знанням та практичним навичкам.

Василь Якович зазначив: «Незвичайний день, незвичайні проводи. У всіх радісні і щасливі обличчя. Сьогодні ви стали випускниками кращого юридичного вишу країни, і ви єдині в тому, що виросли у великій родині − Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Щоб не сталося у вашому житті – завжди підтримуйте один одного».

«Слава вишу буде поширюватися завдяки вам, випускникам, і він – ваш назавжди», − наголосив В.Я.Тацій.

Ректор вручив дипломи випускникам.