В рамках Міжнародного форуму випускників-іноземців вищих навчальних закладів Харківської області відбулася зустріч студентів 2 факультету з випускниками Академії

22-05-2010, 12:09

22 травня в рамках Міжнародного форуму випускників-іноземців вищих навчальних закладів Харківської області відбулася зустріч студентів 2 факультету з випускниками Академії: В.О.Давидовим – головою судового складу доповідачів Президіуму Верховного суду Російської Федерації, С.Ю.Давидовою – суддею Московського обласного суду та О.В.Карнауховим – нотаріусом Белгородського нотаріального округу.

Гості розповіли першокурсникам господарсько-правового факультету про роки навчання в Академії, поділилися досвідом.

Організована зустріч дала можливість студентам поспілкуватися з випускниками 2 факультету, які, незважаючи на відстань, приїхали заново відчути незабутні моменти студентського життя.