в Палаці студентів університету пройшов ювілейний концерт духового оркестру.

14-04-2011, 09:43

14 квітня в Палаці студентів університету відбувся ювілейний концерт духового оркестру Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», художнім керівником та диригентом якого є заслужений артист України В.П.Скрипчук.

За плідну, творчу роботу В.П.Скрипчука нагороджено Почесною відзнакою «Орденом Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого» ІІІ ступеня. Почесну грамоту університету вручено артистам оркестру: А.В.Василевському, В.П.Петровичу, А.М.Маслій; цінні подарунки – А.В.Дмитриченко, Р.М.Філоненко.

Ювілярів вітали: народні артисти України Ю.Меліхова, Т.Слісаренко, О.Гізімчук; заслужені артисти України Г.Сетьян, А.Королюк; заслужені артисти АР Крим дует «Анна-Марія»; лауреати міжнародних конкурсів В.Вєннікова, Н.Шкурко, О.Лісняк, Н.Білоусова; театр естрадного танцю під керівництвом Марії Дементьєвої.