В Палаці студентів Університету відкрився ХІV міжнародний шаховий турнір «Кубок ректора»

26-03-2012, 16:09

Захід відкрив президент шахового клубу «Юридична академія», проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман, учасників також привітали директор Харківського вищого училища фізичної культури й спорту А.М.Попов, головний суддя змагань, міжнародний арбітр Л.М.Боданкин, голова профкому співробітників Університету В.Г.Білик, голова профкому студентів Університету О.Ю.Лялюк, міжнародний гросмейстер, двократний чемпіон олімпійських ігор О.Моїсеєнко.

У турнірі беруть участь: чемпіонка світу та Європи серед дівчат до 14 років А.Горячкіна (Росія), чемпіонка Європи серед дівчат до 16 років М.Северіна (Росія), чемпіонка України Є.Долуханова (Україна), віце-чемпіонка Європи серед дівчат до 16 років М.Танцюра (Україна) та ін.

Про перебіг турніру див. на сайті www.chesslaw.org.ua.