В Палаці студентів Університету відбулося закриття VІІ шахового турніру «Феміда – Кубок голови Харківської обласної державної адміністрації-2011».

28-11-2011, 12:02

На урочистій церемонії закриття були присутні: проректор з наукової роботи, президент шахового клубу «Юридична академія» А.П.Гетьман; віце-президент шахового клубу «Юридична академія» М.В.Домашенко; головний суддя турніру Л.М.Боданкин, міжнародний гросмейстер, член шахового клубу «Юридична академія» О.Моїсеєнко.

У змаганнях брали участь спортсмени з України, Білорусі, Вірменії, Росії, Туреччини. Цього року кубок був розіграний у двох турнірах: чоловічому гросмейстерському та жіночому майстерському.

Переможцями у чоловічому турнірі стали представники шахового клубу «Юридична академія»:

І місце – міжнародний гросмейстер М.Бродський;

ІІ місце – міжнародний майстер В.Онищук;

ІІІ місце – міжнародний гросмейстер В.Авескулов.

У жіночому турнірі місця розподілилися:

І місце – І.Андренко (м.Харків, Україна);

ІІ місце – А.Балаян (Росія);