В Палаці студентів Академії пройшло урочисте відкриття Міжнародного форуму випускників-іноземців вищих навчальних закладів Харківській області

22-05-2010, 12:16

22 травня в Палаці студентів Академії пройшло урочисте відкриття Міжнародного форуму випускників-іноземців вищих навчальних закладів Харківській області.

Пленарне засідання відкрив Голова ради ректорів Харківського вузівського центру В.С.Бакіров, який привітав учасників форуму, представив склад президії. З доповідями і привітаннями виступили: А.Б.Аваков – голова обласної державної адміністрації, С.І.Чернов – заступник голови Харківської обласної ради, Я.Я.Болюбаш – представник Міністерства освіти і науки України, В.Я.Тацій – ректор Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, Соспетер Магіта Мачаге – повноважний посол Республіки Кенія в Україні, В.І.Філіпп – генеральний консул Російської Федерації та ін.

Після пленарного засідання для учасників та гостей форуму відбувся святковий концерт за участю солістів студії-театру Палацу студентів Академії та студентів-іноземців інших вищих навчальних закладів м.Харкова.

По обіді делегації випускників вищих навчальних закладів Харківської області продовжили спілкування під час роботи “круглих столів” (за інтересами).