В Актовому залі Університету пройшла звітно-виборча конференція Правління студентського самоврядування Університету

03-10-2012, 16:58

На конференції були присутні та зареєстровані 48 студентів–делегатів, а також представники адміністрації та  профкому студентів.

Розпочалася конференція зі звітів членів правління студентського самоврядування Університету за 2011-2012 навчальний рік.

До присутніх звернувся проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш. Він розповів про роль та значення студентського самоврядування і зазначив: «Роботи зроблено багато, але є нові завдання, які треба виконувати.  Необхідно сконцентрувати увагу  на роботі із порушниками навчання та правил проживання у гуртожитках, налагодити взаємодію з Асоціацією випускників».

Перед делегатами конференції виступив кандидат на посаду голови,  Ольга Турчина, яка розповіла про свої наміри та перші кроки у майбутній діяльності.

Згідно з регламентом заходу делегати шляхом відкритого голосування обрали нового голову Ольгу Турчину, членів Правління та прийняли за основу запропонований проект Положення про студентське самоврядування.