В Академії відбулася лекція “Академічна етика, розвиток студентства та економічний розвиток” професора Гарі Павела з університету Меріленд у Коледж-Парку (США)

24-04-2010, 08:55

24 квітня в Академії відбулася лекція “Академічна етика, розвиток студентства та економічний розвиток” професора Гарі Павела з університету Меріленд у Коледж-Парк (США). Ця тема заінтересувала студентів і надала їм змоги оцінити практику американських навчальних закладів у розробці етичних стандартів в освіті та забезпеченні дотримання визначених стандартів студентами та викладачами.

У виступі професор Гарі Павел торкнувся багатьох гострих проблем: академічної свободи, навчання та партнерства, вічних філософських питань тощо. При обговоренні теми щодо академічної свободи професор поділився своїм баченням: основне – викладацька повага до думки чи ідеї студента.

У діалозі з професором брали участь студенти 7 факультету.