Віце-прем’єр-міністр України із питань європейської та євроатлантичної інтеграції І.О.Климпуш-Цинцадзе відвідала Університет і зустрілася із студентами

31-03-2017, 17:17

На початку заходу ректор Університету В.Я.Тацій представив студентам віце-прем’єр-міністра України із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванну Орестівну Климпуш-Цинцадзе та подякував гості за візит.

Під час зустрічі І.О.Климпуш-Цинцадзе розповіла про те, через що їй довелося пройти та що зробити для євроінтеграції, враховуючи директиви Угоди про асоціацію України з ЄС та традиції нашої країни.

Вона також зазначила, що нашій державі сьогодні конче потрібні молоді спеціалісти з їх вмінням і розумінням зовнішніх і внутрішніх викликів.

Для підвищення популярності і іміджу  держслужбовця дуже багато зроблено, і «молоді фахівці можуть приходити на держслужбу, отримувати гідну зарплатню», – додала віце-прем’єр-міністр.

Більша частина зустрічі пройшла у форматі «запитання-відповіді». Віце-прем’єр-міністр хотіла почути, які проблеми турбують студентів Університету.

Відповідаючи на запитання, які три головні риси необхідні держслужбовцю, Іванна Орестівна назвала: фаховість, порядність та патріотизм, додавши, що їх черговість не має значення.

І.О.Климпуш-Цинцадзе відповіла на запитання щодо гендерної рівності та ролі жінки у сучасному світі (Іванна Орестівна Климпуш-Цинцадзе  з 1 березня відповідає в Уряді за координацію гендерних питань) і наголосила: «Згідно з дослідженнями інших країн збільшення кількості жінок у владі переважно сприяє росту різних показників. Зокрема, показників якості життя людей, добробуту, економічного зростання і, навіть, ВВП».

Також учасники ставили запитання щодо економічної складової та переваг Угоди про асоціацію, збереження закарпатських лісів тощо.

Завершуючи зустріч, ректор В.Я.Тацій зазначив, що рівень науки та підготовки і викладання у вишах в державі настільки високий, що Україна просто «приречена» бути квітучою, розвиненою та економічно незалежною.

«Я знаю, як Ваші, Василю Яковичу, випускники пишаються своєю альма-матер, і вони гідно несуть прапор свого Університету», – сказала Іванна Орестівна.

Віце-прем’єр-міністр України відвідала новий навчально-бібліотечний комплекс Університету та зробила запис у Книзі почесних гостей.