Вітаємо з 208-річницею Університету

20-11-2012, 12:10

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Сердечно вітаємо вас із 208-річницею Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»!

За роки свого існування Університет став відомим не тільки в Україні, а й далеко за її межами потужним центром правничої науки і освіти, осередком інтелектуального і духовного розвитку творчих особистостей, носієм багатих академічних традицій.

На сьогоднішній день Університет міцно утримує лідерські позиції у сфері юридичної освіти України. За результатами міжнародних та всеукраїнських рейтингів він упродовж багатьох років визнається кращим юридичним вузом України.

Нам є що згадати, є чим пишатися. Серед досягнень за останній рік хочеться відзначити введення в експлуатацію студентського готелю, який побудованого в рамках Державної програми по підготовці та проведенню в Україні Євро-2012; відкриття нового сучасно обладнаного навчально-спортивного комплексу та гуртожитку Полтавського юридичного інституту, початок будівництва нової бібліотеки Університету та ін. З гордістю несуть прапор перемоги і студенти. Зокрема, вони утримають лідерство не лише у змаганнях серед фахівців-правників, а й у спорті. Так, О.Гвоздік став призером на Олімпіаді у Лондоні.

Незважаючи на високі показники діяльності Університету, колектив вузу не збирається зупинятися на досягнутому. В новому році ми спільними зусиллями сприятимемо подальшому розвитку та вдосконаленню української освіти, піднесенню галузі на якісно новий рівень, гідний європейської держави.

Ми пишаємося своїми здобутками і дякуємо за це великій і дружній родині Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Своєю натхненною і самовідданою працею наш колектив примножує успіхи Університету, виховує молоде покоління правників, які найближчим часом обіймуть відповідальні посади і добрими справами прославлять свою Аlma mater.

У цей урочистий день від щирого серця бажаємо усім незламної сили волі, жаги до нових знань і відкриттів, творчої наснаги та плідної праці задля процвітання України і славного майбутнього Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».