Вітання ректору В.Я.Тацію із 30-річчям на відповідальній посаді

30-06-2017, 00:01

Дорогий Василю Яковичу!

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого щиро вітає Вас із 30-річчям перебування на посаді ректора нашого вишу.

Усі ці роки Ви спрямовуєте зусилля на ефективну організацію освітнього процесу, зміцнення матеріально-технічної бази, збереження кращих традицій вітчизняної системи освіти, підвищення якості підготовки фахівців в Університеті. Яскравим прикладом цього є наш новий навчально-бібліотечний комплекс. Упевнені, що Ваш професійний досвід і надалі сприятиме розбудові освітянської галузі.

Нехай повсякденна нелегка праця буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі та далекоглядні рішення, що допоможуть виконати поставлені завдання і реалізувати майбутні плани. Нехай завжди залишається незмінним Ваше кредо – вірно служити Університету та Україні.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчого натхнення, успіхів у всіх благородних справах, значних наукових здобутків, подальшої плідної діяльності та невичерпної енергії!

Ректорат, викладачі, співробітники, студенти та випускники

Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого