Відбулося урочисте відкриття Спортивного комплексу «Юрист» Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» за адресою: м.Харків, вул. Пушкінська, 77

02-09-2013, 10:37

У заході взяли участь Міністр доходів і зборів України О.В.Клименко, голова Харківської обласної державної адміністрації М.М.Добкін, голова Харківської обласної ради С.І.Чернов, Харківський міський голова Г.А.Кернес, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Є.Є.Савін, директор Департаменту освіти і науки Харківської облдержадміністрації Р.В.Шаповал, ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» В.Я.Тацій, проректори,  директори Інститутів, декани факультетів, спортсмени-переможці та призери змагань різних рівнів, профспілковий комітет, тренери, викладачі, співробітники, студенти.

В.Я.Тацій привітав гостей свята і зазначив, що це знаменна подія не тільки для Університету, але і для всієї країни. Реконструйований комплекс має всі умови для того, щоб навчатися, займатися спортом та фізично розвиватися. «Взагалі на балансі Університету 2 унікальних спортивних комплекси, 3 басейни, більше 20 спортивних залів, де можна займатись спортивно-оздоровчою роботою і професійним спортом», − сказав Василь Якович.

«Наш вуз не є спортивним за фахом, але щорічно спортсмени Університету на змаганнях українського, європейського та світового рівня завойовують від 200 до 250 медалей різного ґатунку. Цього року − 240», − зазначив ректор.

Серед студентів, аспірантів та співробітників вузу 4 заслужених майстри спорту, 7 майстрів спорту міжнародного класу, 13 міжнародних гросмейстерів, 29 майстрів спорту, 1 заслужений тренер України та 1 заслужений працівник фізичної культури та спорту України.

Університет має значні досягнення в розвитку студентського спорту. Спортсмени Університету неодноразово брали участь у змаганнях різного рівня: чемпіонатах та кубках України, всесвітніх студентських універсіадах, чемпіонатах світу та Європи.

Серед студентів Університету − учасники Олімпійських ігор в Атланті (1996 р.), Сідней (2000 р.), Пекині (2008 р.). У 2004 році на Олімпіаді в Афінах (Греція) В.Гончаров посів 1 місце у змаганнях зі спортивної гімнастики.

Василь Якович також нагадав присутнім прізвища відомих спортсменів-студентів Університету − першої за роки незалежності України чемпіонки світу з шахів серед жінок в особистому та командному заліку А.Ушеніної, чемпіона Європи з шахів 2013 року О.Моїсеєнка, бронзового призера Олімпіади 2012 року в Лондоні та чемпіона Універсіади 2013 в Казані боксера О.Гвоздика.

З вітальним словом до присутніх звернувся Міністр доходів і зборів України О.В.Клименко. Він привітав усіх зі святом та звернув увагу на те, що Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» є одним з найкращих вузів нашої країни, який готує не тільки фахівців високого професійного рівня, але й має досить вагомі спортивні досягнення. «Відкриття нового спортивного комплексу, сподіваюсь, буде сприяти примноженню ваших спортивних здобутків. Бажаю, щоб імен переможців ставало все більше і більше». Міністр вручив ректору Подарунковий Сертифікат на тренажерний комплекс.

Василь Якович та Олександр Вікторович вручили символічний ключ від оновленого спорткомплексу чемпіонці світу з шахів серед жінок в особистому та командному заліку А.Ушеніній та бронзовому призеру Олімпіади 2012 року в Лондоні та чемпіону Універсіади 2013 в Казані боксеру О.Гвоздику.

Гості та учасники заходу здійснили екскурсію спорткомплексом, оглянули спортивні та тренажерні зали.

Міністр доходів і зборів України О.В.Клименко зробив запис у Книзі почесних гостей Університету.

http://www.youtube.com/watch?v=4OH0D9I_jdg&feature=player_embedded

Для довідки. Будівництво Спортивного комплексу «Юрист» Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» було розпочато 14 червня 2012р.

В період реконструкції надбудовано один поверх над старою конструкцією та споруджено нову трьохповерхівку з підвалом, здійснено перепланування першого поверху та підвальних приміщень існуючої будівлі.

Загальна площа після реконструкції становить 2901,0 м2, і збільшилася в 2,5 рази.

Сьогодні − це сучасно оснащена будівля спортивного комплексу, в якій розташовано: 9 спеціалізованих спортивних залів із пропускною спроможністю 500 чол/за зміну, облаштованих різнофункціональним обладнанням, призначеним для занять груп здоров’я, загальної фізичної підготовки, ритмічної гімнастики, настільного тенісу, боксу та кікбоксингу, спортивних ігор, занять на тренажерах, роздягальнями, душовими, санітарними вузлами, кімнатами відпочинку, службовими приміщеннями, кабінетами викладачів та тренерів із зручними меблями та необхідним інвентарем. Три спортивні зали та санвузол на першому поверсі доступні для людей з обмеженими можливостями.

http://mon.gov.ua/ua/news/12734-vidbulosya-urochiste-vidkrittya-sportivnogo-kompleksu-yurist-natsionalnogo-universitetu-yuridichna-akademiya-ukrayini-imeni-yaroslava-mudrogo