Проведено урочисте вручення сертифікатів про закінчення програми «Адвокатські студії»

19-06-2017, 11:35

Захід відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш.

Юрій Григорович наголосив на важливості диверсифікації навчальних програм та інноваційних підходів у впроваджені в Університеті якісно нових освітніх продуктів.

Проректор подякував організаторам за докладені зусилля, а студентам – за їх активність і ініціативність.

Керівник програми доцент кафедри організації судових та правоохоронних органів Т.Б.Вільчик висловила вдячність партнерам програми: Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого, заступнику директора Регіонального центру з надання БПД у Луганській та Харківській областях, голові Ради адвокатів Харківської області В.В.Гайворонській, Голові Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, к.ю.н., доценту кафедри кримінального процесу О.М.Дроздову, адвокатському об’єднанню «Колегія адвокатів України».

Голова Ради адвокатів Харківської області В.В.Гайворонська підкреслила, що важливою складовою програми було стажування слухачів у провідних адвокатів Харківської області, та висловила впевненість, що більшість студентів оберуть новостворений факультет адвокатури Університету та вступлять для продовження навчання у магістратуру саме на нього.

Довідка: під час навчання за сертифікатною освітньою програмою «Адвокатські студії» студенти отримали поглиблені знання про діяльність адвоката у кримінальному, цивільному, господарському, адміністративному та конституційному судочинстві, теорії та практики процесуального доказування, стратегії і тактики адвокатської діяльності, складання процесуальних документів, судової риторики тощо, які виходять за межі викладання курсів освітньої підготовки студентів в Університеті.