Відбулося офіційне вручення сертифікатів випускникам освітньої професійної програми «Виборче право та виборчі технології»

21-05-2018, 16:37

Захід відкрила модератор програми Т.М.Слінько, яка відзначила, що програму успішно завершили всі слухачі, і висловила подяку за організацію процесу й плідну роботу керівництву Університету, директору Інституту післядипломної освіти В.М.Єрмолаєву, викладачам і студентам.

«Програма «Виборче право та виборчі технології» функціонує з 2016 року. До неї були залучені викладачі чотирьох кафедр, які забезпечили викладання восьми основних і однієї додаткової (інтерактивної) дисциплін. Сподіваюся, навички, яких ви набули, стануть вам у нагоді», – сказала Тетяна Миколаївна.

Від імені студентів керівництву Університету та викладачам програми зі словами подяки звернулася Катерина Чернєва: «Від усієї групи висловлюю подяку кожному викладачу за отримані знання. Переконана, вони будуть використані у майбутньому».

В урочистій обстановці Т.М.Слінько вручила сертифікати про проходження повного курсу навчання за програмою «Виборче право та виборчі технології» усім випускникам, які отримали 18 студентів Університету.

Довідка: сертифікатна освітня професійна програма «Виборче право та виборчі технології» є новим сучасним продуктом для набувачів освітніх послуг в Університеті, метою якої є оволодіння знаннями та навичками, які потрібні юристу для надання професійної правничої допомоги під час виборчого процесу. Більш детальна інформація за посиланням