Відбулося нагородження переможців олімпіади з англійської мови

15-12-2017, 16:40

Мета проведення щорічної олімпіади − підвищення мотивації та заохочення майбутніх юристів до вивчення англійської мови як засобу професійної комунікації. Запропоновані завдання вимагали від студентів не лише хорошої мовної підготовки, а й творчого підходу та вміння логічно і нестандартно мислити.

У заході, який проходив у три тури, взяли участь близько 100 студентів. До фінального (третього) туру пройшли 12 найкращих учасників.

Привітав переможців та вручив нагороди проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш.

Переможцями стали:

І місце:

Тетяна Семененко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс, 2 група)

ІІ місце:

Діана Лисенко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс, 13 група)

Владислав Мухамедьянов (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс, 1 група)

ІІІ місце:

Єлизавета Вовк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс, 8 група)

Раміна Долгінцева (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс, 10 група)

Богдан Розумний (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс, 13 група).