Відбулося нагородження переможців олімпіади з англійської мови

01-03-2017, 09:46

Організатори – кафедри іноземних мов №1 і №3, профком студентів.

Олімпіада проводиться щорічно серед студентів Університету з метою підвищення мотивації та заохочення майбутніх юристів до вивчення англійської мови, як засобу професійної комунікації.

У заході взяло участь 130 студентів, у фінал вийшли 12.

Переможцями стали:

І місце – Дарина Яритенко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс, 3 група);

ІІ місце – Валерія Сімавонян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс, 3 група);

Тетяна Гармаш (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 1 курс, 1 група);

ІІІ місце – Радислав Ягнюк (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції, 1 курс, 10 група);

Міранда Хасія (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс, 18 група);

Віктор Кошель (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс, 10 група).

Привітав переможців та вручив нагороди перший проректор  Університету Ю.П.Битяк, який, зокрема, підкреслив важливість вивчення іноземних мов у сучасних умовах та побажав подальших творчих успіхів і досягнень.