Відбулося нагородження переможців літературного конкурсу «Юрист з душею поета»

15-12-2015, 16:28

Конкурс для студентів та аспірантів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено за ініціативи Профкому студентів та підтримки ректорату й Студентського Сенату.

У його рамках передбачена одна номінація: найкращий вірш на юридичну тематику або про Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Відкрив захід та привітав присутніх голова Профкому студентів О.Ю.Дудченко. Журі (у складі викладачів кафедри культурології) обрали три найкращі вірші.

Проректор з  навчальної роботи Ю.Г.Барабаш зазначив, що ректорат завжди підтримує креатині ініціативи профкому та студентського самоврядування. Такі вправи у словесній майстерності корисні, оскільки професійний юрист має бути людиною розвиненою у всіх напрямах, не тільки розумітися на законодавстві, а й вміти творити і застосувати слово.

Також Юрій Григорович  вручив нагороди переможцями: Олександру Івахнюку (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, IV курс); Владиславу Сізьону (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, II курс); Ірині Мовчан (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, I курс).