Відбулося засідання науково-методичної ради Університету

02-02-2017, 13:20

Згідно з порядком денним розглянуто наступні питання:

1. Про таксономію навчальних дисциплін на кафедрах адміністративного права та цивільного процесу – доповідачі: проф. Гаращук В.М., проф. Гусаров К.В. Комісія – проф. Борисова В.І., проф. Настюк В.Я.
  2. Про організаційні аспекти забезпечення академічних свобод учасників освітнього процесу у слідчо-криміналістичному інституті – доповідач – проф. Алісов Є.О. Комісія – проф. Яроцький В.Л., проф. Шило О.Г.
  3. Про діяльність юридичної кліники – доповідач доц. Янишен В.П.

З доповідями виступили: проректор з навчально-методичної роботи, проф. Комаров В.В., проф. Гаращук В.М., проф. Гусаров К.В., проф. Настюк В.Я., проф. Яроцький В.Л.,  проф. Гуторова Н..О., доц. Янишен В.П.

За результатами обговорення були прийняті рекомендації, в яких визначені основні напрями розробки таксономій навчальних дисциплін та питання забезпечення академічних свобод студентів та викладачів. Крім того, науково-методична рада звернула увагу на вдосконалення програм навчальних дисциплін, навчальних планів, розробці  моделей предметних компетентностей та їх інтерпретації у результати навчання, посиленні індивідуальної траєкторії навчання студентів, спеціалізації навчальних планів тощо.

Голова  науково-методичної ради проф. Комаров В.В. підвів підсумки обговорення питань порядку денного та звернув увагу на важливість розробки нового покоління освітніх програм, навчальних планів та інших навчально-методичних ресурсів для впровадження компетентністного підходу та якості освіти.