Відбулося вшанування пам’яті першого проректора (1964−2010) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академіка права В.В.Сташиса

10-07-2017, 16:37

Захід, присвячений 92 річниці від дня народження В.В.Сташиса, пройшов на міському кладовищі №2. Керівництво, викладачі, співробітники Університету, а також друзі та учні поклали квіти до пам’ятника відомого ученого, тим самим ушанувавши його пам’ять та добре ім’я.

Ректор Університету В.Я.Тацій подякував всім, хто цього дня прийшов віддати шану і низько вклонитися В.В.Сташису – видатній особистості, знаному науковцю, умілому організатору, людині з великої літери.

Зокрема Василь Якович зазначив: «Багаторічна самовіддана праця Володимира Володимировича, його організаторський талант, людяність, уміння вести за собою колектив, життя, віддане Університету, науці та молоді є зразком не тільки для сьогоднішнього покоління, а і майбутнього. Тому ми маємо зробити все можливе, щоб пам’ять про цю величну постать не тільки в історії Університету, а й держави в цілому, збереглася на довгі роки».