Відбулося вручення сертифікатів слухачам Малого юридичного університету

31-05-2017, 11:40

Малий юридичний університет розпочав свою роботу в листопаді 2016 року за ініціативою керівництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Його програма була зорієнтована на учнів 9-х, 10-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл та мала  за мету  реалізацію програми правової освіти населення, надання реалістичного розуміння діяльності юриста в реаліях сучасної України, поглиблення знань в загальній теорії права та в окремих галузях права.

Заняття були проведені провідними викладачами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: доц. кафедри теорії держави та права В.С.Смородинським, доц. кафедри конституційного права України І.І.Даховою, доц. кафедри конституційного права України С.Ю.Лукашем, доц. кафедри конституційного права України Л.І.Летнянчиним, доц. кафедри міжнародного права Л.Я.Трагнюк, ас. кафедри міжнародного права Я.С.Бенедик, проф. кафедри теорії держави і права С.П. Погребняком, доц. кафедри логіки  Ж.О.Павленко, ас. кафедри логіки А.В.Коваленко, доц. кафедри теорії держави і права Д.В.Лук’яновим, доц. кафедри кримінального права №1 Ю.А.Пономаренком, завідуючим лабораторією кафедри криміналістики С.О.Когутом, доц. кафедри кримінального права №1 О.В.Євдокімовою, доц. кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права О.В.Ткачовою, ас. кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права О.В.Новіковим.

У Малому юридичному університеті навчалося  більше 70 осіб.

27 травня відбулося вручення сертифікатів випускникам. Керівник  Ю. А. Пономаренко урочисто привітав слухачів, надав їм поради та настанови, а також поділився перспективними планами щодо подальшого функціонування Малого юридичного університету.