Проведено XIІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Теорія та практика сучасної юриспруденції»

31-05-2017, 12:23

Конференцію організовано з метою творчої реалізації наукових пошуків, як студентської молоді, так і практикуючих юристів та викладачів.

Захід проведено Асоціацією випускників Університету за підтримки мережі магазинів moyo.ua.   У ньому взяли участь викладачі, юристи-практики, молоді вчені, аспіранти та студенти зі всієї України.

Конференція проводиласяся за наступними секціями:

• теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень;
  • конституційне право; муніципальне право;
  • цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право;
  • господарське право, господарсько-процесуальне право;
  • трудове право; право соціального забезпечення;
  • земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право;
  • адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;
  • кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право;
  • кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність;
  • судоустрій; прокуратура та адвокатура
  • міжнародне право; філософія права.

Опубліковані цікаві праці, щодо апробації наукових досліджень, земельної політики держави, реформування податкової та пенсійної реформ, перспектив цих законодавчих змін та багато інших актуальних тем.

Із збірником конференції можете ознайомитись за посиланням: Том 1   Том 2