19-04-2011, 07:46

19 квітня відбулася IV Міжнародна конференція «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб».

Організаторами виступили Служба безпеки України, Національний інститут стратегічних досліджень, Женевський центр демократичного контролю над збройними силами, офіс зв’язку НАТО в Україні, організація з безпеки та співробітництва в Європі, Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» та Національна академія правових наук України.

У роботі конференції брали участь представники РНБО, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інших міністерств і центральних органів виконавчої влади, дипломатичних установ, правоохоронних органів і спецслужб європейських країн, США та Канади, ректорат, студенти, курсанти і молоді науковці НУ «ЮАУ ім. Я. Мудрого» та Національна академія СБ України.

У ході роботи підведено підсумки конкурсу творчих наукових робіт студентів, курсантів і молодих учених, оголошеного Головою Служби безпеки України. Найбільшу кількість нагород здобув курсант О.Сапальов (V курс, Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України). За роботу «Корупція та хабарництво як сучасна загроза основам національної безпеки України. Шляхи її подолання» він нагороджений дипломом та цінним подарунком від Голови СБ України, подякою від Національного інституту стратегічних досліджень та пам’ятним подарунком від офісу зв’язку НАТО в Україні.