Відбулася IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми регулювання відносин у сфері праці і соціального забезпечення»

08-10-2011, 14:12

7 – 8 жовтня відбулася IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми регулювання відносин у сфері праці і соціального забезпечення».

Організатор конференції – кафедра трудового права Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Засідання відкрив проректор з наукової роботи, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України А.П.Гетьман.

У роботі конференції брали участь провідні фахівці у галузі трудового права та права соціального забезпечення України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Болгарії, Федеративної Республіки Німеччини.

На конференції працювали секції:

• теоретичні засади розвитку трудового законодавства;
  • проблеми реалізації трудових прав;
  • проблеми вдосконалення проекту Трудового кодексу України;

проблеми розвитку законодавства про соціальне забезпечення.