Відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Логіка та право»

12-12-2010, 09:06

12 грудня відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Логіка та право».

Захід зібрав 81 учасника, які представляли філософські та юридичні факультети десяті вузів України: Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського (м.Сімферополь), Інституту права імені В.Сташиса класичного приватного університету (м.Запоріжжя), Закарпатського державного університету (м.Ужгород), Національної академії Служби безпеки України (м.Київ) та інші.

Учасники конференції розглянули актуальні питання в рамках секцій:

• історичний взаємозв’язок логіки та права: теоретичне значення і практичне застосування;
  • логіко-методологічні проблеми правознавства та юридичної практики;
  • логіка та мова, логічні підстави юридичної герменевтики;
  • теорія доведення, особливості судової риторики;
  • логічні помилки в правовому полі.

У рамках заходу відбувся круглий стіл «Релігія і право в Україні: історія та сучасність».