Відбулася ІІ студентська наукова конференція з кримінально-виконавчого права “Актуальні проблеми теорії і практики застосування кримінально-виконавчого законодавства”

28-02-2010, 11:41

29 лютого відбулася ІІ студентська наукова конференція з кримінально-виконавчого права “Актуальні проблеми теорії і практики застосування кримінально-виконавчого законодавства”.

Організатори – кафедра кримінології та кримінально-виконавчого права.

Представницький організаційний комітет очолили А.П.Гетьман – проректор з наукової роботи, доктор юридичних наук, професор, академік АПрН України та Ю.П.Битяк – проректор з навчальної роботи, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент АПрН України. До складу організаційного комітету входили члени кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права: В.В.Голіна – доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри, член-кореспондент АПрН України; А.Х.Степанюк – доктор юридичних наук, професор кафедри, декан факультету підготовки кадрів для Державного департаменту України з питань виконання покарань; О.В.Лисодєд – к.ю.н., доцент; Л.П.Оніка – к.ю.н., доцент, О.В.Ткачова – к.ю.н., асистент; А.С.Лукаш – к.ю.н., асистент. Допомагали в організації конференції студенти на чолі з М.Трипольською, студенткою V курсу факультету підготовки кадрів для органів юстиції.

Майже 30 студентів виявили бажання взяти участь у заході. На відміну від минулорічних зборів актуальними проблемами теорії та практики застосування кримінально-виконавчого законодавства зацікавилися не тільки п’ятикурсники, а й студенти молодших курсів. Розглядалися питання принципів кримінально-виконавчого права і законодавства; фінансування кримінально-виконавчої системи, аспекти змісту політики України у сфері виконання кримінальних покарань, особливості відбування покарання чоловіками, жінками, неповнолітніми; євроінтеграційні тенденції розвитку кримінально-виконавчого права; питання постпенітенціарної адаптації тощо.