Відбулася ХVІІ Всеукраїнська наукова конференція викладачів, молодих науковців і студентів «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього»

11-12-2015, 10:45

Організатор: кафедра соціології та політології Університету.

На конференцію подали свої матеріали близько 400 викладачів, молодих науковців і студентів з провідних навчальних закладів Харкова, Києва, Львова, Полтави та інших міст України.

Захід відкрив проректор з наукової роботи університету А.П.Гетьман. Анатолій Павлович привітав учасників конференції та зазначив: «У нашому вищому навчальному закладі склалася добра традиція – проведення наукових заходів, присвячених базовим, стратегічним проблемам розвитку українського соціуму. У цьому році до даних масштабних наукових подій додається науково-практична конференція «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього» за участю викладачів, молодих науковців та студентів, організована кафедрою соціології та політології», – і додав: «Для студентів-юристів, які беруть участь у проведенні конференції, соціологічна та політологічна методологія є важливою для аналізу проблематики правознавства. Тому їхня участь у роботі конференції є ознакою не лише зацікавленості у поглибленні знань у сфері соціології та політології, але й  бажання знаходити «точки перетину» правової методології з теорією та методами інших соціальних наук».

З доповідями на пленарному засіданні виступили: студенти Університету: Артем Михайлов (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 20 група) −  «Перспективи вступу України до Європейського Союзу»; Тигран Данієлян (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 13 група), − «Україна в Європейському Союзі: бути чи не бути»; Владислава Голубнича (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 8 група)  − «Проблеми депутатської совісті та освіченості в сучасній українській державі» та ін.

За результатами роботи конференції видано збірку тез наукових доповідей.