Відбулася студентська науково-практична конференція «Духовно-педагогічна спадщина Г.С.Сковороди в історії української культури (філософсько-педагогічний аспект). До 300-річного ювілею Г.С.Сковороди (1722-1794)»

18-05-2018, 16:35

Організатор: кафедра культурології.

Захід  відкрив декан факультету адвокатури К.Є.Соляннік, який вітаючи присутніх, сказав, що конференція не випадково відбувається напередодні Дня науки, адже вона присвячена видатній постаті української культури Г.С.Сковороді, чиє ставлення до життя, прагнення якмога глибше пізнати світ і людину в ньому,безумовно, впливають на формування світогляду майбутніх юристів.

Завідувач кафедри культурології В.О.Лозовой наголосив, що 2022 рік – рік 300-річного ювілею великого мислителя-мудреця, педагога, філософа, подвижника –  Григорія Савича Сковороди, який  залишив нащадкам феноменальну духовну спадщину,  що не втрачає свого унікального пізнавального, етико-виховного, естетичного значення і  тепер, у період творення нової української держави.

На пленарному засіданні виступили: В.Юзефович (факультет адвокатури, 1 курс, 6 група) − «Вплив композиторської діяльності Григорія Сковороди на формування сучасної української музики», С.Пазій  (факультет адвокатури, 1 курс,  6 група) – «Символіка у творах Григорія Сковороди та образ емблематичного «зернятка», Є.Круглополова (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс, 8 група) – «Поетична спадщина Г.С. Сковороди як складова національно-патріотичного виховання молоді України», М.Макарець (Слідчо-криміналістичний інститут, 1  курс, 1 група) – «Принципи само детермінації людини: актуальність учення Г. Сковороди у сучасному світі» та ін.