Відбулася зустріч студентів Університету з директором Альянс Франсез у м. Харкові – Тімоте де Майаром, магістром права та політичних наук (Університет Ліон ІІІ)

26-12-2016, 13:55

Директор найвідомішої французької громадської організації, що працює під егідою Міністерства закордонних справ Франції, розказав про міграційну кризу у країнах ЄС та політику Уряду Франції щодо мінімізації кризових явищ, про захист прав біженців у його країні.

Особливу увагу було приділено обговоренню терористичних загроз (на прикладі справи сатиричного журналу «Charlie Hebdo») та питанням релігійної толерантності.

Тімоте де Майар також відповів на запитання студентів про систему юридичної освіти Франції, можливості стипендіальної та грантової підтримки студентів спільної магістерської програми з Університетом Савойє Монблан (Université Savoie Mont Blanc, Chambéry), учасником якої є наш навчальний заклад, зупинився на особливостях національних  вимог щодо доступу до юридичної професії.

%d1%82%d0%b8%d0%bc%d0%be%d1%82%d0%b51 %d1%82%d0%b8%d0%bc%d0%be%d1%82%d0%b52