Відбулася зустріч ректора Університету В.Я. Тація з ректором ДВНЗ «Університет банківської справи» (м. Київ) Т.С.Смовженко

15-11-2017, 17:07

У зустрічі також взяли участь проректор з навчально-методичної роботи Університету В.В.Комаров, проректор з економіки та соціального розвитку Університету І.К.Прищепа, проректор з соціально-економічного розвитку ДВНЗ «Університет банківської справи» О.М.Огородник і директор Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Б.В.Самородов.

Сторони домовилися про поглиблення співробітництва, підтвердили намір у найближчий час підписати Угоду про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та ДВНЗ «Університет банківської справи» (м. Київ). Основну увагу приділено академічній співпраці, гармонізації освітніх програм та навчальних планів, включеного навчання, дуальної освіти тощо.

Т.С.Смовженко привітала В.Я.Тація із 213-ю річницею від дня заснування Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого і передала до фонду нової бібліотеки подарункове видання «Гроші України».