Відбулася зустріч ректора Університету Василя Тація з ректором Університету Миколаса Ромеріса (Литва) Алгірдасом Монкевічюсом

04-10-2017, 14:54

У зустрічі взяли участь перший проректор Юрій Битяк і представник відділу міжнародних зв’язків Інеса Шуміло.

«Нас об’єднує прагнення та людське серце. Ми з повагою ставимося до України, Харкова і Університету. Ви – наш стратегічний партнер!», – сказав на початку заходу Алгірдас Монкевічюс.

Ректор Університету Миколаса Ромеріса зазначив, що «Ваші студенти вмотивовані та обдаровані, 22 з 70 грантів литовського уряду отримали саме студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого».

Василь Тацій підкреслив: «Ми високо цінуємо взаємовідносини за програми обмінів та науки між нашими вишами а, головне, в нас з Вами є спільна мета – щоб студенти після навчання за кордоном поверталися в Україну і працювали в рідній країні, набувши нового передового досвіду та навичок». Ректор також навів  як приклад недавній конкурс до Верховного Суду України, який складався з важких тестів/завдань та численних перевірок, але із 120 кандидатів 40% – випускники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

На заході обговорено останні напрацювання робочої групи вишів-партнерів і майбутні плани співробітництва.