Відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Троя Лулашника з керівництвом і студентами Університет

20-03-2012, 15:20

Захід відкрив ректор В.Я.Тацій, який привітав Посла та висловив йому слова щирої вдячності за візит.

Т.Лулашник виступив перед студентами з доповіддю на тему «Сенс верховенства права та демократії». Він зазначив, що розвиток сучасного суспільства неможливий без дотримання права і розбудови реальної демократії, які мають забезпечувати реалізацію прав і свободи людини. Наприкінці Посол підкреслив, що канадський та український народи мають багато спільного в історії і тому повинні працювати разом задля досягнення процвітання обох країн.

Питання, підняті в доповіді, є актуальними і важливими, особливо для студентської молоді, яка обрала професію юриста, тому що саме їм у майбутньому захищати і відстоювати права й свободи людини і громадянина.