Відбулася зустріч мешканців гуртожитку №3 з проректором з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабашем та Студентським Сенатом

08-12-2015, 16:05

На заході були присутні директор Інституту  підготовки слідчих кадрів для МВС України Є.О.Алісов, директор видавництва «Право» В.А.Прудніков, члени Студентської ради гуртожитку, члени ради Студентського самоврядування Інституту  підготовки слідчих кадрів для МВС України, коменданти гуртожитків №3 і №4.

Мета зустрічі − реалізація пропозицій студентів − мешканців гуртожитків, які були висловлені під час їх спілкування зі Студентським Сенатом, профкомом студентів та адміністрацією Університету, а саме: поповнення книжкового фонду в кімнаті самопідготовки у гуртожитку №3 та надання обладнання для гри  у більярд.

Перше питання було вирішено завдяки подарункам, зробленим видавництвом «Право» та професорами Ю.П.Битяком, Ю.Г.Барабашем та М.П.Кучерявенком.

У другому випадку в нагоді став меморандум про співпрацю, укладений між правлінням профкому студентів, Студентським Сенатом та Інтернет-провайдерами («Воля-кабель», «Макснет», «Юрсервіс»).

Мешканці гуртожитку залишися задоволеними зробленими подарунками та пригостили гостей солодощами і чаєм.