Відбувся ІV відкритий командний кубок Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з бадмінтону (жінки) серед студентів та співробітників ЗВО м.Харкова

26-04-2018, 17:14

Змагання, у яких взяли участь збірні Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (дві команди),  Харківського національного медичного університету, Харківського національного університету радіоелектроніки, відбулися 26 квітня в навчально-спортивному комплексі «Юрист».

Мета – розвиток і популяризація бадмінтону, виявлення перспективних та обдарованих студентів, пропагування здорового способу життя, організація дозвілля, профілактика негативних явищ, виховання моральних і вольових якостей, розвиток спорту і культури вболівання.

Головний суддя Кубку – завідувач кафедри фізичного виховання №1 О.В.Попрошаєв.

Відкрив змагання директор спортивного клубу М.І.Гоєнко, який висловив подяку керівництву Університету за ініціювання проведення цього заходу, привітав учасників та уболівальників і побажав перемоги найсильнішому.

Команди виборювали першість за коловою системою.

Переможцями та призерами стали:

І місце – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (команда № 1);

ІІ місце – Харківський національний університет радіоелектроніки;

ІІІ місце – Харківський національний медичний університет.

Вітаємо всіх учасників!