Відбувся ІІІ Науково-практичний турнір з кримінального права

11-04-2017, 12:35

Організатори: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Слідчо-криміналістичний інститут, кафедри кримінального права № 1 та № 2, студентське самоврядування, ГО Асоціація випускників, профком студентів.

Турнір з кримінального права проведено 6 квітня у приміщенні Слідчо-криміналістичного інституту (вул. Динамівська, 4).

У заході взяли участь 10 команд, дев’ять з яких є представниками інститутів та факультетів Університету, й одна – Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

Змагання відкрив директор Слідчо-криміналістичного інституту Є.О.Алісов, який підкреслив значення ґрунтовних знань і практичних умінь з кримінального права для майбутніх працівників правоохоронних органів, а також подякував усім, хто взяв участь у змаганнях. Також до учасників турніру з вітальним словом звернувся академік, заслужений професор Університету, завідувач кафедри кримінального права № 2 М.І.Панов.

Науково-практичний турнір з кримінального права передбачав змагання студентів як в усній формі, шляхом відповіді на теоретичні запитання, так і в письмовій. Він складався із 3-х турів. У першому турі учасники давали відповіді на 3 теоретичні запитання з загальної частини кримінального права.  У другому турі команди вирішували практичну задачу в письмовому вигляді. Оцінка за вирішення задачі залежала від повноти і аргументації її вирішення. У третьому турі учасники давали відповідь на запитання підвищеної складності  з особливої частини кримінального права.

Суддівська колегія складалася з викладачів кафедр кримінального права № 1 та № 2: доц. І.О.Зінченко, доц. Г.М.Анісімова, доц. С.О.Харитонова, доц. А.О.Байди, доц. Л.В.Дорош,   завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди доц. Ю.В.Шинкарьова та завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проф. О.О.Житного.

Призерами стали: І місце – Слідчо-криміналістичний інститут; ІІ місце – студентський науковий гурток кафедри кримінального права № 1; третє – Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна.

Переможці та учасники турніру нагороджені тематичною правовою літературою від кафедр кримінального права № 1 та № 2 нашого Університету, а також цінними подарунками від дирекції Слідчо-криміналістичного інституту.