Відбувся чемпіонат України (м.Київ) з кікбоксінгу, в якому вдало виступили члени клубу боксу та кікбоксінгу “Юракадемія”

15-04-2010, 08:30

15 – 20 квітня відбувся чемпіонат України з кікбоксінгу (м.Київ), у якому брали участь представники 19 областей та Криму.

Збірна команда Харківської області з кікбоксінгу, до складу якої входили студенти Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, посіла в загальному заліку ІІ місце.

Гідно представили Академію майстер спорту міжнародного класу Д.Гетьманцев (3 факультет), який завоював золоту медаль у розділі фул-контакт; майстер спорту Н.Мосія – (3 факультет) виборов золоту медаль у жорсткому і срібну в розділі семі-контакт; Н.Письменна (3 факультет), якій дісталася срібна медаль у розділі лайт-контакт та кандидат у майстри спорту Ю.Косова (2 факультет) – вона одержала золоту медаль у розділі лоу-кіг.