Відбувся перший випуск слухачів сертифікатної освітньої програми «Виборче право та виборчі технології»

26-05-2017, 16:08

Захід відкрила модератор програми Т.М. Слинько, яка відзначила, що це перший випуск програми, яку успішно завершили всі слухачі. Вона висловила подяку за організацію процесу та плідну роботу керівництву Університету, директору Інституту післядипломної освіти В.М.Єрмолаєву, викладачам та студентам.

Проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, вітаючи присутніх з подією, зазначив: «Ця програма визрівала давно, і стала можливою завдяки зусиллям двох кафедр – конституційного права та соціології і політології. Ми знаходимось в постійному пошуку нових програм, і переконані в тому, що «Виборче право та виборчі технології» є прообразом майбутніх магістерських траєкторій. Запропонований освітній продукт надає вам преференції у політико-правовій сфері, пов’язаній з виборами».

Від імені студентів керівництву Університету та викладачам програми подякував Азамат Караєв: «Завдяки вам ми отримали знання, які використаємо як політики і юристи з виборчого права. Можете бути впевнені, що кожен випускник буде гідний продовжити справу викладачів».

Сертифікати про закінчення освітньої програми «Виборче право та виборчі технології» отримали 22 студенти Університету.

Довідка: сертифікатна освітня професійна програма «Виборче право та виборчі технології» є новим сучасним продуктом для набувачів освітніх послуг в Університеті, метою якої є оволодіння знаннями та навичками, які потрібні юристу для надання професійної правничої допомоги під час виборчого процесу. Отримання спеціалізованих знань є можливістю бути проінформованим та для майбутніх юристів зайняти свою нішу як фахівця у сфері виборчого права, що особливо важливо в умовах високої конкуренції на ринку юридичних послуг.