Відбувся круглий стіл “Правові аспекти та перспективи діяльності органів студентського самоврядування”.

15-05-2010, 11:43

15 травня відбувся круглий стіл “Правові аспекти та перспективи діяльності органів студентського самоврядування” за участі представників студентського самоврядування Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

Круглий стіл проходив на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразина. Його організаторами виступили: студентська рада Харківського національного університету імені В.Н.Каразина, студентське самоврядування Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, орган студентського самоврядування “Студентський альянс” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

Під час круглого столу було розглянуто й обговорено такі проблеми: роль органів студентського самоврядування у формуванні молодіжної політики, правові аспекти діяльності органів студентського самоврядування, файнрайзинг і органи студентського самоврядування та ін.