Проведено круглий стіл для студентів, аспірантів і молодих вчених «Сучасна наука кримінально-виконавчого права»

25-04-2018, 16:52

Організатор: кафедра кримінології та кримінально-виконавчого права Університету.

Засідання круглого столу відкрив доктор юридичних наук, декан факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України А.Х.Степанюк, який  акцентував увагу присутніх на найбільш головних аспектах кримінально-виконавчого права та побажав дослідникам-початківцям, які почали займатися наукової роботою, не зупинятися на досягнутому і підкорити наукові вершини.  Анатолій Хомич навів яскравий приклад, розповівши про випускника Університету Вадима Човгана, який закінчив факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України НЮУ імені Ярослава Мудрого, захистив докторську дисертацію у Реймському університеті (Франція)

Далі з науковими доповідями виступили: Ангеліна Завадська (факультет адвокатури) – «Приватні пенітенціарні установи: доцільність впровадження в Україні», Олександра Мандрікова (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції) –  «Щодо поняття «суспільно корисних робіт» в контексті покарання у вигляді громадських робіт», Яна Брегеда   (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції) – «Ресоціалізація засуджених: іноземний досвід та українські реалії» та ін.