Відбувся круглий стіл «Права людини – основа реформування законодавства та удосконалення правозастосовчої діяльності»

08-12-2010, 08:58

8 грудня відбувся круглий стіл «Права людини – основа реформування законодавства та удосконалення правозастосовчої діяльності» (до 60-річчя прийняття Загальної декларації прав людини).

Організатори: Академія правових наук України та Національний університет “Юридична академія України імені Ярослава Мудрого”.

У заході брали участь: заступник губернатора Харківської області Л.О.Бєлова, заступник голови Харківської обласної ради М.І.Тітов, заступник Харківського міського голови В.А.Ландсман, а також провідні вчені АПрН України, Національного університету “Юридичної академії України імені Ярослава Мудрого”, інших наукових установ та навчальних закладів України.

Зі вступним словом звернувся голова оргкомітету, ректор Національного університету “Юридичної академії України імені Ярослава Мудрого”, Президент Академії правових наук України В.Я.Тацій.

Круглий стіл працював за напрямками:

• загальнотеоретичні та історико-правові проблеми прав людини;
  • конституційно-правові проблеми реалізації та гарантування прав і свобод людини і громадянина в Україні;
  • адміністративно-правові засоби захисту прав людини;
  • цивільні та цивільно-процесуальні проблеми забезпечення прав людини;
  • проблеми реформування трудового законодавства;
  • кримінально-правові проблеми захисту прав і свобод людини та громадянина;
  • міжнародно-правові механізми захисту прав людини і громадянина.