31-03-2011, 09:50

31 березня відбувся круглий стіл «Кодифікація законодавства України про працю: здобутки та проблеми».

Організатор заходу – кафедра трудового права університету.

Вітальне слово виголосив проректор з наукової роботи, професор, академік Національної академії правових наук України А.П.Гетьман.

Під час круглого столу з доповідями виступили провідні спеціалісти Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, Харківського економіко-правового університету, Харківського національного університету імені В.Каразіна, Макіївського економіко-гуманітарного інституту, Харківського економіко-правового університету.

Підбив підсумки роботи круглого столу завідувач кафедри трудового права Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» В.В.Жернаков.