Відбувся візит до Університету Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В.В.Лутковської та співробітників її Секретаріату, Представника Уповноваженого з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України І.В.Кушнір та заступника начальника Управління з питань дотримання права на інформацію та права на звернення В.О.Конончук

29-04-2017, 12:15

У рамках візиту проведено круглий стіл, на якому спільно з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування були обговорені актуальні питання  реалізації та захисту права на доступ до публічної інформації.

У роботі круглого столу також взяв участь випускник Університету, заступник голови Вищого адміністративного суду України М.І.Смокович.

Під час заходу відбулося підписання Договору про співробітництво між Секретаріатом Верховної Ради України з прав людини та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Документ, зокрема, передбачає: спільну організацію науково-практичних заходів (конференцій, круглих столів, семінарів та ін.), обмін інформацією, проходження практики та стажування студентів тощо.

На згадку про візит до Університету Уповноважений Верховної Ради України з прав людини В.В.Лутковська зробила запис у Книзі почесних гостей Університету.