Відбувся візит викладачів Академії до Великої Британії в межах спільного європейського проекту Темпус-Тасіс

15-11-2010, 09:02

15 – 29 листопада відбувся візит викладачів Академії до Великої Британії в межах спільного європейського проекту Темпус-Тасіс, в якому Академія бере участь разом з університетом Гертфордшіру (Велика Британія) і університетом Парі-Сюд (Франція). До складу делегації увійшли професори, доценти і викладачі багатьох кафедр Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. Під час візиту вони вивчали моделі вищої юридичної освіти, її стандарти, відвідували лекції та семінари за тематикою проекту, а також працювали разом із британськими колегами над навчальними матеріалами з дисциплін проекту.