Відбувся благодійний бал-маскарад «З надією в серці» під час якого збиралися кошти для лікування онкохворих дітей

20-12-2016, 17:05

Мета балу − об’єднання людей навколо благородної ідеї, а також демонстрація того, що творити добро може кожен, незалежно від статусу та рівня доходів.

Щорічний захід проходив у стінах бальної зали готелю «Харків Палас» за підтримки ректорату Університету. Головним і незмінним організатором виступила студентка 5 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Н.Постнова. За хореографію відповідали студенти Університету: Д.Михайловин, Р.Казанська, В.Скляров.

Бал відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, який висловив подяку учасникам і гостям і зазначив,  що бал, який проводиться Університетом вже четвертий рік поспіль, є прикладом того, що наше суспільство і, зокрема, наші студенти є небайдужими та милосердними, а їх серця відкриті для тих, хто потребує допомоги.

До слів подяки і підтримки приєднався асистент кафедри онкології та дитячої онкології Харківської медичної академії післядипломної освіти, лікар обласної клінічної лікарні № 1 В.Є.Білецький.

До основної програми заходу входило чотири танці, у яких взяли участь понад 100 пар, які вперше складалися не тільки із студентів і курсантів, а й з викладачів Університету.

Крім того, було організовано і проведено аукціон, лотами у якому стали танці із знаними та поважними чоловіками вишу.

Усі кошти, зібрані під час благодійного балу, будуть передані онкологічному відділенню обласної дитячої клінічної лікарні № 1.

Подія стала чи не найяскравішим заходом року, що минає, і довела, що краса і добрі наміри здатні творити чудеса!