Вручено сертифікати випускникам освітньої професійної програми «Бізнес менеджмент»

12-09-2017, 09:48

У заході взяли участь проректор із навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, завідувачка кафедри економічної теорії проф. Л. С. Шевченко, викладачі програми та випускники.

На початку урочистостей Юрій Григорович наголосив на важливості модернізації сучасних навчальних програм та інноваційних підходів у впроваджені в Університеті якісно нових освітніх продуктів. «Переконаний, отримані знання знадобляться вам у подальшому», – сказав проректор. Він також подякував кафедрі за докладені зусилля, а студентам – за їх вмотивований вибір.

Л. С. Шевченко зазначила, що у програмі взяв участь 51 студент інститутів та факультетів вишу, слухачі отримали знання з 12 дисциплін. «Сподіваюяся нові знання будуть вам у нагоді і корисними у подальшому навчанні, у житті та працевлаштуванні», – підкреслила Людмила Степанівна.

Довідка: сертифікатна освітня професійна програма «Бізнес  менеджмент» розроблена для студентів 1-4 курсів бакалавріату та магістратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а також для всіх, хто цікавиться сучасними проблемами економіки та системного управління фірмою, створенням  власного конкурентного бізнесу. Програма передбачає вивчення таких навчальних дисциплін: економіка підприємства (фірми), менеджмент, маркетинг, конкурентне управління, інвестування та управління активами, глобалізація бізнесу, управління зовнішньоекономічною діяльністю фірми, оцінка бізнесу, оподаткування бізнесу, страховий захист бізнесу тощо.