Викладачі Університету О.О.Чуб, Е.В.Ткаченко і В.І.Ковтун пройшли тренінг з інтерактивної методології викладання

12-02-2018, 16:10

Тренінг було організовано Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) з метою підготовки учасників до викладання курсу з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики».

Метою курсу є розвиток знань, навичок та цінностей, які пов’язані з ефективним демократичним громадянством студентів.

Серед наскрізних тем курсу – ґендерна рівність, вибори, права меншин, інклюзивність та доступність для осіб з інвалідністю, виборчі права, належне врядування, верховенство права, медіаграмотність, громадська участь шляхом використання інформаційних технологій, різноманітність, роль грошей в політиці, роль молоді та корупція.