Викладачі Університету О.В.Харитонова, Ю.А.Пономаренко, В.П.Янішен і В.Ф.Оболенцев провели волонтерську зустріч з військовослужбовцями, які отримали поранення у зоні АТО та проходять лікування в Українському науково-дослідному інституті протезування

27-11-2017, 10:46

Доцент В.П. Янішен розповів про роботу юридичної клініки Університету та відповів на запитання бійців про їх пільги.

Доцент Ю.А. Пономаренко ознайомив бійців з умовами вступу до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та запросив їх на навчання.

Ця зустріч – не перша. Співробітники кафедри  кримінального права №1 (доцент А.В.Горностай, доцент О.В. Євдокімова та доцент О.В. Харитонова) нещодавно привітали бійців з Днем захисника Вітчизни. За їх допомоги хлопці відвідали концерт, присвячений Дню Університету.