Викладачі Університету взяли участь у програмі академічних обмінів «Адміністративне право у сучасному вимірі»

01-11-2017, 10:46

Доценти кафедри адміністративного права Дмитро Лученко та Надія Писаренко стали лекторами програми академічних обмінів «Адміністративне право у сучасному вимірі», яка проходила з 20 по 27 жовтня в п’яти містах України (Харків, Запоріжжя, Одеса, Львів, Київ). Ця програма була організована Європейським центром верховенства права та Координатором проектів ОБСЄ в Україні з метою підвищення академічної мобільності правничих ВНЗ України.

У рамках вказаної програми академічних обмінів свої лекції слухачам в різних регіонах України презентували провідні вітчизняні вчені-адміністративісти. Вони ділилися результатами своїх наукових досліджень, що дозволило учасникам програми ознайомитися з актуальними проблемами доктрини адміністративного права. Тематика, яку відобразили лектори у своїх виступах була надзвичайно широкою та охопила такі питання: визначення предмету адміністративного права; використання петиції як інструменту реалізації та захисту прав приватних осіб у відносинах, що формують предмет адміністративного права; ідея адміністративно-процедурного права; реалізація ідеї верховенства права в адміністративному судочинстві; вплив глобалізації на розвиток адміністративного права та формування митного законодавства в Україні.

Окрім Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, відкриті лекції були прочитані в Запорізькому національному університеті, Національному університеті «Одеська юридична академія», Львівському національному університеті імені Івана Франка та Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.